VSI-DI

PRİNS OTOGAZ SİSTEMLERİ - VSI-DI LPG DÖNÜŞÜM KİTİ

Prins'in en çok tercih edilen kitlerinden biri de yalnızca direkt enjeksiyon motorlu otomobiller için üretilen ve bu alanda sektörün ideal dönüşüm sistemlerinden birisi olan VSI-DI LPG Sistemi'dir. 

Direkt Enjeksiyonlu motorlar, yakıtın emme monifoldunu kullanmadan direkt yanma odalarına püskürtüldüğü motorlardır. 

Ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen tıklayınız ...

TSI, FSL ve TFSI motor tiplerine en uygun olan VSI-DI LPG sistemi ile performans kaybı yaşamadan tasarruf edebilirsiniz. 

Prins'in Direk Enjeksiyonlu Araçlar İçin Listesini İndirmek ve Görüntülemek İçin  Tıklayınız.

Engine code yazan yerde motor numarsının ilk harflerine bakarak kontrol ediniz.

Listede   'System type' yazan yerde motorunuza karşılık gelen cihaz bulunmaktadır.

VSI-DI LPG Dönüşüm Sistemi'nin özellikleri

  VSI-DI otogaz dönüşüm sistemine sahip araçların KİT bakımı 10.000 km'de, filtre değişimi ise 20.000 km de bir yapılır.

  VSI-DI LPG Sistemi'nde benzinli sistemden çok daha ileri bir güvenlik tedbiri vardır. Özellikle sistem için de yer alan emniyet tedbirleri ile herhangi bir gaz kaçağı durumunda yakıt akışı otomatik olarak kesilmektedir. Ayrıca TSE standartlarına uygun olarak kullanılan LPG Tankları ile sorun yaşamadan güvenle aracınızda otogaz kullanırsınız.

  VSI – DI kit sisteminin ekipmanları, gelişen otomotiv teknolojisine uyumlu olan lider markalar tarafından üretilmiştir. Alman Bosch, Hollandalı Philips, Japon Keihin ise bunlardan bir kaçıdır. Bu sayede aracınızda herhangi bir arıza uyarısı ile karşılaşmadan güvenle seyahat edebilirsiniz.

  VSI-DI'da da Direct Liquimax Sistemi'nde olduğu gibi koruyucu sıvı dozlayan sistem de dahil olmak üzere ekstra ekipmana ihtiyaç duymaz ve tasarruf sağlar.

Her araç için özel olarak üretilen VSI-DI, ilgili motorlarda test edilip onaylandıktan sonra piyasaya sürülmüştür. Eğer siz de direkt enjeksiyon sistemine sahip aracınız için özel olarak üretilmiş bir VSI-DI LPG Sistemi'nin var olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, motor numaranızla Şimşek  OTOGAZ'a 0 312 394 22 15 olu telefondan  ulaşabilirsiniz. 

 

Örnek Uygulama  :Mercedes C180 Prins VsI-DI Şimşek Otogaz

0312 394 22 15 0553 939 22 15