En az yakıt tüketimi ile Guinness Rekorlar Kitabında ismini tescillendirmiş olan OMVL otogaz ve Cng sistemleri,otomatik pilot sistemiyle donatılmış olan sektörün tek redükörüne sahiptir.
Otomatik pilot,motor devrine bağlı olmadan,motora yakıt ihtiyacını aynı basınç ve miktarda verilmesini sağlar. Sistemlerimizde kullanılan redüktör 500-6000 santimetreküp tüm motorlara takılabilen sektörün tek redüktörüdür.OMVL gaz sistemleri çift gaz çıkışlı olması sebebiyle kolay montaj özelliğine sahiptir. Sistemimiz fazla basınç olasılığını önleyici emniyet valfi ile donatılmıştır.

1-Motor devrine bağlı olmadan en iyi karışımı sağlayan ''ECONEC''sistemi
2-Elektronik kontrol ile hava-gaz karışımının oranını ayarlayan Lamda Sonda sistemi

''dünyanın en uzun ömürlü kitidir''

 

 

DREAM XXI N
Sıralı Gaz Enjeksiyon Sistemi LPG ve CNG
SİSTEM NASIL ÇALIŞIR

 

DREAM XXI N, son teknoloji benzinli arabalarda kullanılmak üzere tasarlanan en gelişmiş enjeksiyon sistemidir. Gaz depodan basınç regülatörüne doğru serbest kalır ve oradan sabit bir basınçla enjeksiyon ünitesine geçişi sağlar. Bu petrol enjeksiyon işlevinin ve diğer sistemlerin parametreleri içinde, doğru gaz enjeksiyon süresini hesaplama görevini üstlenen «Elektronik Control Ünitesi»yle kontrol edilir. Monifold borularına giren gaz doğru sırayla ve doğru zamanda enjekte edilir. Gelişmiş elektronik karburasyon kontrölü ile birlikte regülatörün basınç sabitliği hızlı güç arzların sistemin hızlı bir tepkisi / cevabını ve durma evresini sona erdirerek ivme kazanmayı garanti eder. DREAM XXI N ayrıca mükemmel tüketim ve performansa erişir.

DREAM XXI N AZALTICI / BUHARLAŞTIRICI

omvl_regulator

Basınç regülatörü gaz basıncını düşürür ve LPG durumunda sıvı gazın tümüyle buharlaşmasını sağlar. Solenoid subabı motor çalışmazken, gazın motora akışını kapatır. Çift odalı yapısı ile emsalsiz bir yapı sağlar .Gazın daha fazla buharlaşmasına imkan sağlar .Basınçsal sapmaların asla gözlenmesi beklenemez .Sınıfının en iyisi denilebinir.

.

DREAM XXI N-G (LPG) FONKSİYONLARI

Regülatör, motor hacmi ve gücüne göre LPG nin basıncını 0,9 yada 1,2 yada 1,7 bar a düşürerek tümüyle buharlaştırır. Ayrıca pilot (öncü, deneme) aygıt (şalter) ve su-gaz ısı değişimiyle iki aşamalı bir diyafram ünitesidir.

DREAM XXI N-D ENJEKTÖR ÜNİTESİ

 

 doi

Enjeksiyon ünitesi, gazın geçtiği manifold subablarından en doğru miktarda gazın serbest bırakılmasını sağlar.
Elektronik enjeksiyonlar, motorun ateşleme devrine uygun olması için doğru sırayla ve doğru zamanda açılır.Sessiz çalışan bir yapısı vardır.3 ohm luk bobinlere sahiptir.

DREAM XXI N-ECU (ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ)

Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU) tüm çalışır durumlarda mükemmel bir kalibrasyon sağlar. Aynı zamanda düşük benzin tüketimini ve mükemmel sürüş özelliği garanti eder.

O.M.V.L. R90E LPG REDÜKTÖRÜN AVANTAJLARI

images

Otomatik pilot sistemiyle donatılmış sektörün tek redüktörüdür. Otomatik pilot, motor devrine bağımlı olmadan motora, yakıt ihtiyacı aynı basınç ve miktarda verilmesini sağlar. Aynı zamanda, 500 - 6000 cm hacimli tüm motorlara takılabilen sektörün tek
regülatörüdür. Çift gaz çıkışlı olmasından ötürü kolay montaj özelliğine sahiptir. Fazla basınç olasılığını önleyici emliyet valfi iledonatılmıştır.

 

O.M.V.L. sistemleri yakıt tasarrufunda rakipsizdir ve GUINNESS Rekorlar kitabına kayıtlıdır.